Dnia 26 stycznia 2014 na sali gimnastycznej naszego przedszkola spotkali się rodzice razem z dziećmi z grupy V. Spotkanie to było inspirowane akcja Szkoła w ruchu. Najpierw zaczęliśmy rozgrzewka, czyli głowa, ramiona, nogi, stopy następnie stworzyliśmy wielkiego węża, który miał za zadanie złapać swój własny ogon. Potem przeszliśmy do ćwiczeń. Ćwiczenie były zupełnie nietypowe, ponieważ chcieliśmy do naszych zabaw użyć bardzo nietypowych akcesoriów gimnastycznych. Na początku bawiliśmy się gazetami, którymi machaliśmy, tańczyliśmy i szorowaliśmy podłogę. Potem do zabawy dołączyły butelki plastikowe i okazało się ze nadają one się świetnie do zabaw gimnastycznych. Na końcu wspólnie sprawdzaliśmy wytrzymałość rolek papierowych na ciężar ludzki. Okazało się, że i te akcesoria sprawiły nam wiele radości. Na koniec bardzo chciałbym podziękować przybyłym rodzicom mam nadzieję, że bawili się tak świetnie jak ja. A zabawy z dzieckiem nie będą zapomniane przez obydwie strony do końca życia.