Od 17-23 maja trwał Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, a w ramach tego tygodnia odbył się XX Sportowy Turniej Miast i Gmin, w którym również swój udział wzięło nasze przedszkole. Był to dla nas tydzień pełen sportowych atrakcji i radości. W tym czasie mogliśmy rozwijać swoją zwinność, szybkość, poczucie rytmu, a przede wszystkim dobrze się bawić. Wzięliśmy udział w: treningu piłkarskim przygotowanym przez trenerów Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg, świetnie bawiliśmy się podczas tańców zumba, podczas zabaw z chustą animacyjną i na przedszkolnym balu sportowca. Dużą aktywnością mogliśmy również wykazać się podczas zabaw ruchowych połączonych z oglądaniem sprzętu ratunkowego ratowników WOPR oraz strażaków. Teraz już wszystkie przedszkolaki wiedzą, że „ruch to zdrowie!”

Wszystkim naszym gościom, którzy pomogli nam w organizacji sportowego tygodnia, za miłą współpracę i zaangażowanie bardzo, bardzo dziękujemy!!!