Tradycją naszego Przedszkola jest, iż Dzień Dziecka trwa 5 dni. Nie inaczej było w tym roku. Obchody tego miłego święta Tygryski, podobnie jak ich koledzy i koleżanki z innych grup, rozpoczęły wycieczką do Kopydłówka. Pogoda i humory dopisywały wszystkim. Oprócz zorganizowanych zabaw, Tygryski wybrały się na spacer podczas którego mogły: utrwalić wiadomości o roślinach, zwierzętach zamieszkujących las, a także wsłuchać się w odgłosy przyrody. Tego dnia nawet zupa pomidorowa smakowała bardziej niż zazwyczaj. Drugiego dnia dzieci z grupy V bawiły się zespołem Mayol. Były konkursy, tańce, no i oczywiście dobra zabawa. Trzeciego dnia dzieci były w kinie na bajce „Listonosz Pat i wielki świat”. Po powrocie do Przedszkola w świat magii wprowadził wszystkich pan iluzjonista. Wszystkie dzieci były pod wrażeniem. Czwartego dnia Tygryski wybrały się do Reduty Solnej na Piracką przygodę. To również była wspaniała zabawa- z konkurencjami sprawnościowymi, tańcami, szantami- podczas której każdy został mianowany Wilczkiem Morskim. Ostatniego dnia w ogrodzie przedszkolnym stanął duży dmuchany statek i pomieszczenie z kulkami. Szkoda, że tydzień minął tak szybko, a Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.