Tradycją naszego Przedszkola stało się, iż Dzień Dziecka trwa w nim tydzień. Nie inaczej było w tym roku. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w atrakcjach przygotowanych na ten czas. Dzieci z grupy III nie mogły doczekać się obchodów Tygodnia Dziecka i już kilka dni wcześniej pytały kiedy on będzie.

Pierwszego dnia Muchomorki uczestniczyły w wycieczce do Parku Dinozaurów. Dinozaury wzbudziły w dzieciach duże zainteresowanie. Drugi dzień spędziliśmy w lesie, w Kopydłówku, gdzie bezpiecznie i do woli dzieci bawiły się, spacerowały, grały w piłkę. Trzeciego dnia w ogrodzie przedszkolnym pojawił się wielki dmuchany zamek i kulki. Czwartego dnia odwiedzili nas klauni Kulek i Kulka- zabawa była wyśmienita. Na zakończenie obchodów Tygodnia Dziecka odbyła się przedszkolna dyskoteka, którą poprowadziła p. Justynka wspólnie z p. Danielem. A na zakończenie były lody. Wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że był to bardzo fajny tydzień.