W dniach 1-7 czerwca już po raz jedenasty obchodzony został Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Jest to największe doroczne święto czytania dzieciom! Grupa VII wzięła w nim po raz pierwszy udział. Cały rok szkolny rodzice z naszej grupy przychodzili, aby poczytać swoim dzieciom ciekawe bajki, opowiadania czy wiersze. Dlatego zgłosiliśmy naszą grupę do tej akcji. Wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy dla dzieci czytanie bajek, zorganizowany został również „Bal Bajek”, na który to zostały zaproszone wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Podczas corocznego wyjazdu na Dzień Dziecka do Kopydłówka, mama naszego kolegi Kamila przeczytała dla chętnych dzieci opowiadania „Kubusia Puchatka”, na które skusiły się maluszki z najmłodszej grupy. Dzieci z naszej grupy, te które już potrafią czytać ,dzieliły się swoimi umiejętnościami z maluszkami. Odwiedziła nas również pani wicedyrektor Ewa Kielińska, która przeczytała dzieciom wiersze naszego patrona Jana Brzechwy. Cały tydzień dzieci miały wiele atrakcji i bardzo miło bawiły się przez ten czas. Dziękujemy Wszystkim którzy przyłączyli się do naszej akcji.