Wszyscy są przyzwyczajeni do występów dzieci przygotowanych dla rodziców, którzy zawsze z ogromnym wzruszeniem oglądają swoje pociechy wcielające się w różne postaci. Ale jak często można oglądać teatrzyk rodziców przygotowany specjalnie dla dzieci? My w dniu 09.06.2015r. mieliśmy taką okazję obejrzeć przedstawienie, w którym grały nasze mamy i był to najlepszy prezent jaki mogliśmy otrzymać. Obejrzeliśmy przedstawienie z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwaliśmy kolejnych postaci, które pojawiały się na scenie. W przedstawieniu można było obejrzeć brawurowe role, a każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę mam uzupełniły fantastycznie dobrane stroje. Podczas występu z widowni nie dobiegały żadne dźwięki, wszyscy zamarliśmy z podziwu po prostu byliśmy zachwyceni. Dziękuję wszystkim mamom za występ, a od siebie chciałam przekazać te słowa:

Nasze dzieci widziały wiele teatrzyków, w których grali profesjonalni aktorzy, ale Wy byliście najlepsi. Gratuluję i dziękuję w imieniu swoim i dzieci.