27-28 marca odbył się w Dźwirzynie Bursztynowy Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg , organizowany przez Klub Tańca Sportowego Amber. Pani Ola oraz Pan Przemek przygotowali do występu dzieci z grupy V czyli nasze roztańczone „Tygryski”. Dzieci zatańczyły walca angielskiego, makarenę oraz układ taneczny specjalnie przygotowany na ten występ. W nagrodę za wysiłek wszystkie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz złotymi medalami i drobnymi upominkami. Pan Przemek i Pani Ola, przygotowali jeszcze jedna niespodziankę – pokaz tańców latynoamerykańskich w swoim wydaniu, dzieci pełne podziwu miały okazję zobaczyć zawodowych tancerzy na parkiecie. Mimo późnej pory i zmęczenia, nasze przedszkolaki nagradzały wszystkich uczestników wielkimi brawami.

Pani Olu, Panie Przemku wielkie podziękowanie za profesjonalne przygotowanie naszych przedszkolaków do występu.