Dnia 4 oraz 11 marca odwiedziła naszą grupę Pani Magda Jarnicka nauczycielka wychowania fizycznego. Wizyta odbyła się w ramach Akcji ,,Ćwiczyć każdy może”. Były te zajęcia dla dzieci wielkim przeżyciem. Dzieci podczas tych zajęć mogły uczestniczyć w rozgrzewce, na której poczuły wszystkie mięśnie w swoim ciele od głowy aż po pięty. Pani Magda pokazywała, w jaki sposób prawidłowy rozgrzewać ciało i przygotowywać je do ćwiczeń. A ćwiczenia były jeszcze bardziej ciekawe. Pani nauczycielka podzieliła naszą grupę na dwa zespoły, w których dzieci nie tylko mogły ze sobą rywalizować, ale również uczyć się tak ważnej w życiu umiejętności godzenia się z porażką. Dzieci miały możliwość biegania slalomem toczenia piłki lewa i prawą ręką skakania oraz nakładania i ściągania szarfy. Chociaż po każdych ćwiczeniach dzieci były mocno zmęczone to było widać i słychać, że chciałyby te ćwiczenia jeszcze raz powtórzyć. Dziękujemy pani Magdo za tak dobrze przygotowane zajęcia, w których nie było czasu na odrobinę nudy.