W ramach koła plastycznego dzieci z grupy II wykonały piękne Bałwanki. Do wykonania pracy potrzebne były nam następujące materiały: kasza manna, klej oraz obrazek przedstawiający bałwanka. Zanim przystąpiliśmy do wykonania pracy, przesypaliśmy kaszę do plastikowej kuwety oraz mieliśmy możliwość dotykania i przesypywania kaszy z rączki do rączki. Następnie podzieliliśmy się na dwie grupy i zabraliśmy się do pracy. Naszym zadaniem było posmarowanie przy użyciu pędzelka bałwanka klejem a następnie położenie pracy w kuwetce z kaszką i obsypanie bałwanka kaszą. Po wyciągnięciu pracy z kaszy mogliśmy zaobserwować piękne ,,zaśnieżone” bałwanki. Wykonanie pracy sprawiło nam wiele radości. Nasze prace można podziwiać na tablicy w szatani przedszkola.