Dnia 02.05.2014 dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystości z okazji Dnia Flagi Narodowej.Uroczystość odbywała się na Dziedzińcu Ratusza.Dzieci wysłuchały pieśni patriotycznych, a następnie powitały przybycie Kompanii Honorowej ze sztandarem i Pocztem flagowym.Flaga została zawieszona na wieży ratusza, a dzieci i goście obecni na uroczystości odśpiewali hymn.Dzieci z przedszkola nr 1,2,3,6 i 8 przygotowały na tę uroczystość wiersze patriotyczne.Z naszego przedszkola wiersz pt.’Co to jest Polska?’-Czesława Janczarskiego deklamowała Martynka z grupy’ Krokodylków’. Chociaż pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała,to atmosfera była bardzo podniosła, a występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami.