W dniu 25.11.2014r. nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem Misiem oraz w przebraniach misia lub pszczółki. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia”, oraz wiersz „Miś” J. Brzechwy. Bawiły się przy piosence „Jadą, jadą misie” oraz w „Starego Niedźwiedzia”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, zagadki. Specjalnym gościem podczas naszej zabawy był Pan Andrzej Falk, który jest pszczelarzem i opowiedział dzieciom na czym polega jego praca, pokazał dzieciom niezbędne w jego pracy narzędzia, a nawet prawdziwe pszczółki. Wszystkie dzieci mogły skosztować ulubione „Małe co nieco” misia Puchatka- pyszny, słodziutki miód. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci pozowały do zdjęcia grupowego ze swoimi ulubieńcami. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić. Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi za uatrakcyjnienie nam tego pięknego święta.