Ostatni tydzień w naszej grupie przepełniony był miłym, nastrojowym klimatem. Podczas przygotowań do przyjęcia Świętego Mikołaja, nie mogło zabraknąć wspólnego ubierania choinki. Chętne dzieci już dzień wcześniej wykonały baaardzo długi i kolorowy łańcuch na choinkę. Bardzo miłe było wspólne ubieranie choinki przy pięknych świątecznych piosenkach oraz wykonanie dla Świętego Mikołaja specjalnych spodni w prezencie. W środę mieliśmy okazje obejrzeć bajkę o kopciuszku wykonaną przez nauczycieli z naszego przedszkola oraz spotkać się ze Świętym Mikołajem, który oprócz tego, że miał dla każdego z nas prezent, obdarował również naszą grupę wspólnymi, wspaniałymi zabawkami. To był bardzo miły tydzień.