Dnia 30.03.2017r. grupa II miała przyjemność gościć Panów Policjantów z Komendy Policji w Koszalinie. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki uprzejmości mamy Tymonka p. Sylwii Romanowskiej. Tego dnia czekało na nas wiele niespodzianek. Na początku Pan policjant przeprowadził z nami pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa poruszania się po drogach oraz przypomnieliśmy sobie numery alarmowe. Pan policjant zwrócił uwagę, że nie należy oddalać się od rodziców w centrach handlowych oraz, że nie wolno zaczepiać obcych zwierząt i należy być ostrożnym przy nieznajomych, a także podczas jeżdżenia na rowerach musimy posiadać kask i odblaski. Następnie mieliśmy możliwość obejrzenia kajdanek. Dzieci miały bardzo dużo pytań, szybko nawiązały kontakt z przybyłymi gośćmi. Po zajęciach wybraliśmy się na parking przedszkola, gdzie czekała na nas kolejna niespodzianka. Mieliśmy możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu. Każdy z nas mógł wejść do radiowozu i poczuć się  jak prawdziwy policjant. Na zakończenie wizyty otrzymaliśmy piękne prezenty- breloczki z odblaskiem oraz książeczki do kolorowania. Dziękujemy bardzo za wizytę, lekcję, prezenty i mile spędzony czas. Już nie możemy doczekać się kolejnych gości!