Dnia 21.02.2012 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem. Tematem spotkania było wdrażanie dzieci do bycia widocznym na drodze , oraz zapoznanie i utrwalenie zasad ruchu drogowego. Celem tego spotkania jest zachęcanie dzieci do noszenia elementów odblaskowych na co dzień .

We wszystkich grupach wiekowych odbyło się spotkanie z panią policjantką . Pani policjantka zrobiła pogadankę dotycząca elementów odblaskowych oraz utrwaliła i powtórzyła zasady ruchu drogowego , rozdała również dzieciom bransoletki odblaskowe .

Dzieci ubrane w odblaski wraz z Panią policjantką udały się na pobliskie przejście dla pieszych , gdzie bezpiecznie przechodziły przez pasy . Dzieci rozpoznawały również znaki drogowe i utrwalały zasady ruchu drogowego.

Dzieci z naszego przedszkola na pewno zapamiętają to ciekawe i bardzo pouczające spotkanie , oraz będą starały się nosić elementy odblaskowe by być bezpiecznym na drodze.