Dzieci z najmłodszej grupy (,,Krasnoludki”) we wtorek 3.04.2012 r. już od samego rana z wielkim zaangażowaniem do przedszkola przynosiły fartuszki i deseczki do krojenia, bowiem tego dnia zamieniły się w małych kucharzy. Przedszkolaki przygotowywały sałatkę owocową. Wcześniej dzieci dowiedziały się także, dlaczego należy jeść owoce, a z jakich powodów należy nie spożywać dużych ilości słodyczy oraz chipsów. Potem nastąpiło omówienie sposobu wykonania sałatki. Następnie wspólnie przystąpiliśmy do jej sporządzenia. Przedszkolaki bardzo angażowały się w jej wykonanie, a własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie smakowała wszystkim! Zajęcie dostarczyło dzieciom wrażeń smakowych i dotykowych. Zachęcamy do wykonania podobnej z milusińskimi w domu.