Krokodylki wiedzą, jakie produkty są dobre dla ich prawidłowego rozwoju, ale nie zawsze potrafią to zastosować w życiu codziennym .Do zjadania niektórych warzyw trzeba dzieci szczególnie namawiać i zachęcać, dlatego postanowiliśmy samodzielnie zrobić sałatkę jarzynową, bo wiadomo, że lepiej smakuje to, co przygotuje się samemu.Zaraz po śniadaniu i dokonaniu niezbędnych czynności higienicznych założyliśmy fartuszki i dzieląc się produktami,przystąpiliśmy do ich krojenia.To była trudna praca, ale daliśmy radę!Nikt się nie poranił nożem,bo znamy zasady bezpieczeństwa.Kiedy miski były już pełne pokrojonych produktów, nadszedł czas na dodanie majonezu i wymieszanie produktów.Sałatki zrobiliśmy tyle, że zjedliśmy sami i jeszcze poczęstowaliśmy dzieci z grupy ,,Tygrysków” i ,,Muchomorków”.Okazało się, że sałatka smakowała wybornie!.