Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Logopedyczno -Plastycznym „Jesienne głoski” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 6 w Kołobrzegu. Celem konkursu było wzbogacanie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy, rozbudzanie twórczości plastycznej i wyobraźni przedszkolaków oraz zwrócenie uwagi na piękno jesiennej aury.

W konkursie wzięły udział dzieci z grupy II: Zuzanna Koszal, Adela Wencław, Tomek Kaczmarek, Hania Stawowczyk i Lena Kapica, z grupy III: Kinga Malik, Staś Przybyś, Martyna Masztalerska, Natalia Klimek, Agata Cięszczyk, z grupy V: Julia Obuchowska, Małgorzata Kuśmierek, Amelia Simińska, Filip Harasimowicz-Krysztofiak, Oliwia Szulc, Pola Denda, Aleksandra Konert.

Jedną z laureatek konkursu została Lena Kapica. Wyróżnienia otrzymały następujące dzieci: Kinga Malik, Pola Denda, Aleksandra Konert, Julia Obuchowska, Hania Stawowczyk, Tomek Kaczmarek.