W grupie V w ostatnim czasie pojawiło się tajemnicze pudło. Dzieci były bardzo zainteresowane zawartością pudła. Z niecierpliwością oczekiwały na wyjaśnienie- co w nim się znajduje? Nasza Pani oznajmiła nam, że jest to PUDŁO WIEDZY. W tym pudełku znajdują się rozwiązania, odpowiedzi zadań, które wykonujemy z tablicy zadań. Oprócz tego znajduje się w nim zielony/czerwony pisak za pomocą którego poprawiamy swoje błędy. To niesamowite, nasze tygryski samodzielnie sprawdzają swoje prace! Dzieci nie tylko porównują swoją pracę z tą wykonaną przez Panią, ale poszukują błędów, zaznaczają je i poprawiają. Dzieci czują się dużo bezpieczniej, gdyż wiedzą, że po zakończeniu pracy mogą do niego zajrzeć i poprawić wykonaną pracę. Dzieci bardzo chętnie porównują swoje pracy, dokonują korekty własnych błędów. Nasze Tygryski są coraz bardziej samodzielne, zdobywają coraz więcej umiejętności!!!