W czwartek 3 IV 2014 r. dzieci z grupy VI zaprezentowały przed swoimi najbliższymi wiersze i piosenki patrona naszego przedszkola-Jana Brzechwy w ramach corocznego przeglądu teatralnego ,,Z Brzechwą przez Świat”. ,,Kangurki” wspaniale się spisały, starały się jak najlepiej odgrywać swoje role, recytować wiersze i śpiewać piosenki. Występy przedszkolaków były nagradzane gromkimi oklaskami i promiennymi uśmiechami publiczności.

Rodzice z grupy VI również przygotowali dla dzieci nie lada atrakcję. Tym razem role się odwróciły-dzieci zamieniły się w widzów i mogły podziwiać umiejętności aktorskie swoich Mam. Specjalnie dla dzieci nasze Wspaniałe Mamy przygotowały piosenkę i wiersze Jana Brzechwy. Dzieci były zachwycone! Mamy spisały się w rolach: Żaby, Doktora, Samochwały, Skarżypyty, Biedroneczki i Żuka wspaniale! Gratulujemy brawurowego kunsztu aktorskiego i SERDECZNIE DZIĘKUJEMY Mamom zaangażowanym w przygotowywanie WYSTĘPU DLA DZIECI.