Z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Parku Dinozaurów we Wrzosowie k/Kamienia Pomorskiego. Podróż była dość długa, ale dzieci się nie nudziły, ponieważ oglądały bajkę,, Scooby Doo”.

Na miejscu czekały na nas atrakcje w postaci dinozaurów, a nasz Wiktor ze znawstwem podawał ich łacińskie nazwy. Dzieci je oglądały z każdej strony, dotykały, głaskały, były nimi zafascynowane. Oprócz dinozaurów były też żywe zwierzęta: lamy, emu, świnki wietnamskie, kozy, owce i baranek, a także mały kangurek i pawie. Atrakcją była też zabawa na dmuchanym zamku, zabawy na placu zabaw i wspólny obiad, może niezbyt zdrowy(frytki), kotlet i surówka, ale za to dzieci pałaszowały ze smakiem. Obejrzeliśmy też dość spory zbiór minerałów, każdy inny i równie piękny.

Po dniu pełnym wrażeń dzieci zmęczone, ale szczęśliwe powróciły do przedszkola, gdzie czekali już na nich rodzice.