W czwartek 27.03.2014r., w Hali Millenium odbył się quiz na temat bezpieczeństwa organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 7. W quizie wzięły udział wszystkie przedszkola z Kołobrzegu, a w tym również nasze, Przedszkole Miejskie nr 8, gdzie godnie reprezentowały nas dzieci z grupy IV – Krokodylki. O tym, jak powinien dbać o swoje bezpieczeństwo każdy przedszkolak, wiedzą wszystkie dzieci. Przedszkolaki musiały zmierzyć się z zadaniami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw, przestrzegania zasad bezpieczeństwa na drodze, bezpiecznego korzystania ze środków transportu, właściwego zachowania w sytuacjach zagrożenia i przypadku kontaktów z obcymi, jak również znajomości telefonów alarmowych. Podczas quizu dzieci wykazały się ogromną wiedzą, za co otrzymały dyplomy i upominki. A ich wiedzę oceniali m.in. policjanci z kołobrzeskiej komendy.