15 marca 2013 w budynku Prywatnej Szkoły Podstawowej Morska Kraina, odbył się Konkurs Konstruowania Gier Planszowych dla dzieci z kołobrzeskich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy V oraz VII. Dzięki wytrwałości oraz wielkiej pomysłowości nasze przedszkole zajęło I miejsce wraz z trzema innymi przedszkolami . Ale myślę że nie było to najważniejsze, ważniejszą rzeczą było to że dzieci mogły zagrać w grę przygotowana przez siebie. Okazało się, że niewielkim nakładem finansowym można stworzyć wspaniałą zabawę w którą będą się bawić dzieci. Zachęcam do obejrzenia naszego wysiłku który znajduje się na korytarzach naszego przedszkola. Za wspaniałą zabawę dziękujemy organizatorom z przedszkola Morska Kraina.

Daniel Miszke