Święta to piękny czas, kiedy składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy, jesteśmy po prostu razem. Dzieci z grupy Tygryski postanowiły zaprosić swoich rodziców i poprzez świąteczne przedstawienie umilić im czas. Przedszkolaki mówiły o tradycjach bożonarodzeniowych, opowiadały o Świętym Mikołaju oraz o śniegu, za którym tak bardzo tęskniły. Nasi mali aktorzy wystąpili odważnie i bez tremy. Występy bardzo się spodobały, a dzieci otrzymały gromkie brawa. Dzieci obdarowywały rodziców samodzielnie wykonanymi pracami. Po obejrzeniu pięknego przedstawienia wszyscy zaproszeni goście udali się na wspólny poczęstunek. Chociaż za oknem wiosenna pogoda, wszystkich ogarnął Świąteczny Bożonarodzeniowy nastrój.