W związku ze zbliżającą się akcją „Pola Nadziei” zapraszamy Rodziców i Dzieci naszego Przedszkola do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

„Pola Nadziei” to akcja, której celem jest propagowanie idei hospicyjnej w społeczeństwie oraz pozyskiwanie funduszy na potrzeby hospicjów.

Dnia 15 kwietnia 2018 roku wolontariusze będą prowadzili na terenie Kołobrzegu zbiórkę publiczną, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na rzecz Stowarzyszenia, które prowadzi Hospicjum Stacjonarne i Hospicjum Domowe.

Wolontariusze w żółtych koszulkach, z oznaczonymi puszkami Hospicjum i przede wszystkim z żonkilami, które były sadzone jesienią, będą kwestować w Kołobrzegu w godzinach 9 – 17.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji będą się mogły na nią zgłaszać poprzez formularz internetowy, który jest umieszczony na stronie: akcjehospicjumkolobrzeg.pl

Identyfikatory, puszki, żonkile i koszulki wszyscy będą mogli odbierać z siedziby Hospicjum w niedzielę 15 kwietnia od godziny 8:30.

Alina Hajdamowicz

Koordynator wolontariatu