W imieniu podopiecznych schroniska składamy serdeczne podziękowania przedszkolakom i ich rodzicom za zrozumienie trudnej sytuacji bezdomnych zwierząt oraz wszystkie przyniesione dary w ramach akcji ,,Wspomagamy zwierzęta ze schroniska”.

Z przyjemnością informujemy, iż tegoroczna akcja po raz kolejny zakończyła się sukcesem. Dzięki Państwa pomocy i hojności udało nam się zebrać 75 kilogramów karmy suchej oraz karmę puszkową, nie licząc wielu innych akcesoriów , takich jak ręczniki, koce, zabawki dla zwierząt .Dary zostały przekazane Schronisku dla zwierząt w Kołobrzegu. Za pomoc w zbieraniu potrzebnych rzeczy dziękujemy serdecznie – dzięki wszystkim ofiarodawcom możemy przyczynić się do poprawy losu zwierząt, szczególnie mając na uwadze nadchodząca zimę.