W dniu 29.09.2017r. odbył się Piknik integracyjny, który z pewnością będziemy długo pamiętać. Wszystkie zabawy zachęcały dzieci wraz z rodzicami do intensywnej aktywności. Odbyło się wiele ciekawych konkurencji, które okazały się bardzo łatwe. Wszyscy aktywni uczestnicy zbierający  punkty za udział w konkurencjach otrzymali wybrane przez siebie nagrody. Nie możemy również zapomnieć o naszych niezastąpionych Paniach z kuchni, które dla wszystkich rodziców i dzieci przygotowały pyszną grochówkę. Po całym dniu wrażeń zmęczeni mogliśmy napić się przepysznego kompotu, skonsumować pieczone kiełbaski i smaczne domowe ciasto przygotowane przez rodziców. Dzieci zaś mogły bawić się do woli na dmuchanym statku i na kulkach. To był niezapomniany dzień. Wszyscy pracownicy przedszkola SERDECZNIE DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM RODZICOM za zorganizowanie pysznego poczęstunku.