Kolejny Piknik integracyjny przeszedł już do historii i z pewnością długo będziemy go pamiętać. Ów piknik był o tyle ciekawszy od pozostałych, o ile większy rekord został pobity. Pierwszy rekord ustanowiły mamy naszych przedszkolaków, przy skocznej muzyce kręciły hula hopem. Panowie nie chcąc być gorszymi przy piosence „Jeśli nie my to kto?” podbijali kolorowe balony”. Ten rekord trudno było pobić, ponieważ bawiących się balonami panów było aż 56-ciu. Następnie ku wielkiej radości dzieci biliśmy rekord w budowaniu wieży z drewnianych klocków i ten rekord również nie był łatwy do pobicia, ponieważ do udziału zgłosiły się dwadzieścia trzy rodziny. W międzyczasie pojawił się szczególny gość, pani Karina- instruktor fitness z Hotelu Pro-Vita wprowadzając ogromną dawkę pozytywnej energii pokazała jak się tańczy Zumbę. Oprócz wspaniałego wrażenia, które pozostawiła po sobie pani Karina wręczyła wszystkim dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz smaczne, zdrowe i soczyste jabłka. Nie możemy również zapomnieć o naszych niezastąpionych Paniach z kuchni, które dla wszystkich rodziców i dzieci przygotowały pyszną grochówkę i zupę pomidorową. Po całym dniu wrażeń zmęczeni upałem mogliśmy napić się przepysznego kompotu, skonsumować pieczone kiełbaski i smaczne domowe ciasto przygotowane przez rodziców. Dzieci zaś mogły bawić się do woli na dmuchanym statku i na kulkach. To był niezapomniany dzień.

Daniel Miszke