W piątek 27.09.2013 r. w naszym przedszkolu odbył się Piknik Integracyjny. Pogoda nas nie zawiodła, humory dopisywały, a ochota do zabawy nas nie opuszczała. Piknik Integracyjny jest nie tylko świetną zabawą dla dzieci, ale również okazją do spędzenia wspólnego czasu z rodzinami i pracownikami przedszkola. Piątkowe popołudnie obfitowało w różnorodne atrakcje. Były konkurencje sportowe, zabawy taneczne, loteria fantowa, a wspólne zabawy z chustami animacyjnymi zapewniły nam wielką porcję ruchu ,radości i uśmiechu. Aromatyczna zupa pomidorowa, pyszne ciasta i grilowana kiełbaska pomogły uzupełnić stracone kalorie i dostarczyły jeszcze więcej energii i chęci do wspólnej zabawy. Podczas Pikniku mogliśmy podziwiać wystawę konkursu fotograficznego pt.,,Kraina radości”, zostały wręczone także uczestnikom konkursu nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Pikniku! I oczywiście zapraszamy za rok.