12.09.2013- Pierwszy po wakacjach Koncert umuzykalniający dla dzieci pt.,,Filip-wspomnienia z podróży”.

Rozpoczął się kolejny sezon koncertów umuzykalniających dla wszystkich przedszkolaków. Ten pierwszy w nowym roku szkolnym związany był z wakacyjnymi wspomnieniami z podróży po świecie, ale też po Polsce. Dzieci zabawiał clown Filip,który z przepastnej torby wyciągał ,,pamiątki” z podróży, w postaci masek, peruk, kapeluszy, a do wspólnej z nim zabawy angażował dzieci. Przedszkolaki mogły posłuchać muzyki z Włoch, Hiszpanii,Meksyku, ale też z Polski-była to muzyka góralska. Wszystkie dzieci brały aktywny udział w wykonywaniu ,, meksykańskiej fali”.Nawet wśród naszych maluszków widać było zainteresowanie tym, co się dzieje na scenie. To był ten moment, w którym dzieci choć na chwilę zapomniały o tęsknocie za rodzicami.