W naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka grupy Żuczków, Tygrysków oraz Kangurków, którzy byli także gospodarzami tej uroczystości. Było to bardzo ważne wydarzenie w życiu dzieci, gdyż pierwszy raz prezentowały swoje umiejętności przed rodzicami oraz zostali przyjęci do grona przedszkolaków. Dzieci z uśmiechem na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim dzieci i rodzice złożyli przysięgi ślubowania Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczytego Pasowania. Nie zabrakło życzeń  oraz dyplomów i albumów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.