13.06.2016 spotkaliśmy się z panią pielęgniarką, aby dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy na temat bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.Pani pielęgniarka przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat konieczności mycia nie tylko rąk i zębów, ale również całego ciała.Pokazała jak łatwo bakterie przedostają się z rąk na ręce i że trzeba o myciu rąk pamiętać zarówno przed jedzeniem, jak i po wyjściu z toalety.Przestrzegała dzieci przed jedzeniem nieznanych owoców oraz przed przyjmowaniem słodyczy od obcyh osob.Dzieci dowiedziały się też,jak bezpiecznie korzystać z kąpieli w morzu oraz przypomniała numery alarmowe.Pogadanka była bardzo ciekawa, bowiem dzieci słuchały w skupieniu, a później zadawały wiele pytań.