Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, pełne radości oraz obfitujące w tradycje i zwyczaje, które chcemy przekazywać naszym dzieciom. Czas przedświąteczny to wspaniały okres w ciągu roku, który wprowadza nas w nastrój i magię świąt. Właśnie z tej okazji naszą grupę odwiedziły mama oraz babcia Oskarka, które wraz z dziećmi dekorowały pierniczki. Dzieci ochoczo zabrały się do pracy i oczywiście nie mogły się powstrzymać przed skosztowaniem pierwszego ozdobionego przez siebie pierniczka. Kolejne pierniczki powstawały z myślą o najbliższych: dla mamusi, dla tatusia, siostry, brata czy babci i dziadka.  Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a dzieci były zachwycone obecnością naszych gości. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie.