We wtorek 20.01.2014 r. ,,Kangurki” z pysznych owoców wyczarowały równie pyszne szaszłyki, które były okazją zarówno do świetnej zabawy, jak i sprawdzenia swoich umiejętności na polu kulinarnym. Wyobraźnia i dobre humory tego dnia zdecydowanie dopisywały wszystkim , dlatego nic dziwnego w tym, iż dzieci dzielnie zmierzyły się z tym zadaniem , które wykonały nie dość, że wspaniale to samodzielnie!

Owocowe szaszłyki należą do bardzo udanych eksperymentów kulinarnych grupy VI , a do tego tak zasmakowały dzieciom, iż lista ich pozytywnych określeń była długa: pyszne, pachnące, kolorowe, piękne, ale przede wszystkim zdrowe-jak zachwycały się przedszkolaki. Zmagania kulinarne ,,Kangurków” są na pewno wspaniałą zabawą, ale również pożyteczną lekcją zdrowia. Wiemy jeszcze lepiej, że Jedno jabłko dziennie trzyma lekarza z daleka ode mnie!