To już ostatni dzień świętowania Dnia Dziecka, co nie znaczy, że później przestaniemy o naszych dzieciach myśleć i już niczego dla nich nie zorganizujemy.

Przed dziećmi jeszcze wiele atrakcji, zanim na dobre udadzą się na wakacyjny odpoczynek.

W Dniu Dziecka, które przypada właśnie dziś- 1 czerwca, wszystkie dzieci z przedszkola wybrały się do kina,,Wybrzeże „na film pt,, Goryl Śnieżek w Barcelonie”.

Dla młodszych dzieci była to nie lada wyprawa-prawie przez całe miasto, ale dały radę.

Film oglądały bardzo uważnie, przeżywały na swój sposób przygody Śnieżka i zapewne zapamiętały płynącą z filmu lekcję, iż nie jest ważne, jak się wygląda, ale jakim się jest w stosunku do innych. To, że się różnimy nie ma żadnego znaczenia, gdyż i tak możemy się wspólnie doskonale bawić.