Tradycją Naszego Przedszkola stały się już mikołajkowe występy nauczycieli. W tym roku wystawiliśmy „Bajkę samograjkę – Jasia i Małgosię” napisaną przez patrona Naszego przedszkola Jana Brzechwę. Pan Daniel wcielił się w role groźnego wilka, Pani Agnieszka w rolę Małgosia, Pani Natalia w role drwala, Pani Ania z grupy II w rolę Jasia a Pani Ania z grupy III w straszną czarownicę, wszyscy aktorzy zostali nagrodzeni wielkim brawami zarówno od dzieci jak i od pracowników przedszkola.

A po teatrzyku przyszedł czas na specjalnego gościa czyli Świętego Mikołaja, który przyjechał saniami z wielkim worek prezentów, które rozdał przedszkolakom ale tylko tym, które wpierw pięknie zaśpiewały świąteczną piosenkę lub powiedziały wierszyk.

Serdecznie dziękujemy Mikołajowi – Panu Jackowi za miłą zabawę oraz moc uśmiechu i radości i już czekamy na przyszły rok.