Dnia 08.05.2015 dzieci z grupy V odwiedziła absolwentka przedszkola- Nikol Śnioszek. Przedszkolaki nie ukrywały radości i entuzjazmu z jej przybycia. Nikol przyniosła ze sobą bardzo ciekawą książkę pt. „Mój brat niedźwiedź”. Niektóre dzieci oglądały już tę bajkę, a teraz dzięki Nikoli mogły ją sobie wyobrazić. Przeczytała tak profesjonalnie i tak zabawnie, że mała publiczność z chęcią słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków. Panująca atmosfera skupienia i ciszy oznaczała, że wybór książki był bardzo trafny. Nikol, po przeczytaniu książeczki zadawała dzieciom wiele pytań, okazało się, że większość z nich zapamiętała mnóstwo szczegółów. Na zakończenie przedszkolaki serdecznie podziękowały Nikoli, a zwieńczeniem spotkania było pozowanie do wspólnego zdjęcia.