W tym tygodniu rozmawiamy o zwierzętach domowych. W związku z tym, 23.10.2017r. w rolę eksperta wcielił się Piotruś Jaworski. Piotruś przedstawił dzieciom zwierzęta, które możemy hodować w domu. Przygotował piękne ilustracje, przyniósł zabawki, które pokazał dzieciom. Omówił cechy charakterystyczne poszczególnych zwierząt oraz prawa zwierząt; zasady opieki nad zwierzętami. Bardzo ładnie opisywał potrzeby zwierząt oraz ich cechy. Dnia 24. 10.2017r. w roli eksperta wystąpił Maciuś Ludkowski. Maciuś był ekspertem od ras psów; przygotował piękny plakat na podstawie którego omówił najpopularniejsze rasy psów. Maciuś potrafił opisać każdego psa, wskazać jego charakterystyczne cechy. Oprócz tego opowiedział nam, czym jest schronisko dla psów oraz, jak należy opiekować się swoim pupilem. Chłopcy byli świetnie przygotowani do zajęć. Z odwagą prezentowali swoją wiedzę. Rodzicom bardzo dziękuję za przygotowanie dzieci do zajęć a Dzieciom gratuluję odwagi!