W środę (13.02.2013.) na zaproszenie pani i dzieci z klasy II b Szkoły Podstawowej nr 4, dzieci z grupy III, po raz kolejny w tym roku szkolnym, wybrały się do szkoły. Dzieci ze szkoły przygotowały ciekawy montaż słowno-muzyczny pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”. Wiersze i piosenki związane były z tematyką zdrowego odżywiania, dbania o swoje zdrowie. Muchomorki bardzo uważnie słuchały i oglądały występy starszych kolegów. Po występie wszyscy zostali poczęstowani owocami i marchewką, które większość dzieci chętnie zjadła, a niektórzy prosili o dokładkę. Przedszkolaki odpowiadały także na pytania dotyczące zdrowego stylu życia. Na zakończenie Muchomorki otrzymały kolorowanki i cukierki. Było to kolejne miłe spotkanie ze starszymi kolegami.