13 maja, dzieci z grupy III, udały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej na zaproszenie klasy I a, której wychowawcą jest Pani Edyta Tuligłowska – Sak. Muchomorki swoją przygodę ze szkoła rozpoczęły od uczestnictwa w lekcji w klasie Ia. W czasie tych zajęć dzieci, doskonaliły swoje umiejętności grafomotoryczne na tablicach suchościeralnych, a następnie pisały swoje imiona na tablicy. Starsi koledzy poradzili naszym przedszkolakom, co zrobić aby być wzorowym uczniem oraz jakie są ich obowiązki. Oczywiście Muchomorki zwiedziły też szkołę – bibliotekę, stołówkę, świetlicę, szatnię dla dzieci młodszych oraz szkolny sklepik.Na pożegnanie wszystkie przedszkolaki dostały po drobnym upominku od Pani Edyty oraz powodzenia w przyszłym roku szkolnym.

Dziękujemy Pani Edycie oraz jej uczniom za miłe przyjęcie oraz rady dla naszych przedszkolaków.