Dzieci z grupy III udały się na wycieczkę do Biblioteki Dziecięcej przy ulicy Brzozowej w Kołobrzegu. Uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, na której miały okazję przypomnieć sobie jak wyglądają pomieszczenia biblioteki, praca Pani Bibliotekarki ,jak można wypożyczyć książki z biblioteki. Następnie Pani Bibliotekarka przeczytała dla nas przepiękną bajkę pt „ Przygody Fenka – Skarby jesieni”. Dzieci wysłuchały bajki z wielkim zainteresowaniem i skupieniem. Przepięknie potrafiły odpowiadać na pytania dotyczące treści bajki. W nagrodę otrzymaliśmy zadania do wykonania : labirynt do przejścia z Fenkiem oraz dary jesieni do pokolorowania. Wizyta w Bibliotece była bardzo udana i z niecierpliwością czekamy na następną.