FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW ,,MOJA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI”!

W kategorii dzieci 3 i 4 letnich:

I miejsce: Weronika Kaźmierska z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kołobrzegu oraz Irmina Bielenda z Przedszkola Miejskiego nr 10 w Kołobrzegu.

II miejsce: Julia Antoniak z Przedszkola Miejskiego w Białej Piskiej oraz Liliana Szymańska z Przedszkola Miejskiego nr 159 w Łodzi.

III miejsce: Olga Brzozowicz z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kołobrzegu oraz Karolina Weremczuk z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Bydgoszczy.

Wyróżnienie: Emilia Adamczyk z Przedszkola nr 9 w Bydgoszczy.

W kategorii dzieci 5 i 6 letnich:

I miejsce: Leon Gładysz z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Kołobrzegu oraz Maja Majcher z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 6 w Kołobrzegu.

II miejsce: Aleksander Szettel i Lena Piątkowska z Niepublicznego Przedszkola Montessori Akademia Uśmiechu w Częstochowie.

III miejsce: Amelka Chlipała z Samorządowego Przedszkola nr 140 w Krakowie oraz Emilia Hałata z Przedszkola Miejskiego nr 8 w Kołobrzegu.

Wyróżnienie: Gabryiela Patrzyk z Publicznego Przedszkola Kolorowe Kredki w Łodzi.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom konkursu gratulujemy!