Dzieci z grupy II od samego rana w dniu 6 grudnia 2017 nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka corocznego gościa, wiedziały bowiem, że i w tym roku Święty Mikołaj nie zapomni o naszym przedszkolu z wiadomych powodów (najgrzeczniejsze dzieci na całym świecie).  Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Jak co roku imprezę rozpoczął krótki występ teatralny nauczycieli , w tym roku  nauczyciele wcielili się w rolę do bajki  „Kopciuszek”.  Po występie Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do grup. Dzieci wspólnie z Mikołajem bawiły się,  tańczyły i śpiewały. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!