11 grudnia już po raz dziewiąty, dzieci z kołobrzeskich przedszkoli spotkały się aby wspólnie kolędować. Tegoroczny przegląd odbył się w regionalnym Centrum Kultury a brało w nim udział 13 przedszkoli miejskich, prywatnych oraz „oddziałów zerówkowych” przy Szkole Podstawowej. Najmłodsi uczestnicy reprezentowali Przedszkole Miejskie nr 6, 3 – latki przy pomocy braw i dopingu zaśpiewały piękna kolędę. Ale Przegląd Kolęd to nie tylko śpiew ale i taniec. Dziewczynki z zespołu Roztańczona Ósemka zatańczyły „Góralską Kolędę” w pięknych krakowskich strojach. Przedszkolaki z Morskiej Krainy zagrały „Kolędę na dzwonkach”. Muzyka i wspólna zabawa sprawiła wszystkim wiele radości oraz pozwoliła poczuć magię świąt. Na koniec Panie Dyrektor, Panie nauczycielki oraz dzieci wspólnie zaśpiewali piękną kolędę „Hej kolęda, kolęda”.