Matematyka- nie każdy ją lubi, ale my mamy sposób na to, aby każdy ją pokochał. Nasze ostanie zajęcia miały bardzo aktywna formę. Podzieliliśmy się na drużyny, omówiliśmy kolejne zadania i zabraliśmy się do pracy. Każda drużyna miała do wykonania 5 zadań o rożnym poziomie trudności (niektóre naprawdę były bardzo trudne) a pani bacznie obserwowała, sprawdzała, oceniała i zapisywała punkty. Dzieci fantastycznie ze sobą współpracowały, a informacja, że za dobrą współpracę można uzyskać dodatkowe punkty dla drużyny, dodawała im motywacji i zapału do pracy. Dzieci świetnie poradziły sobie z wszystkimi zadaniami. Udowodniły, że razem można zrobić wiele więcej niż samemu, pomagały sobie wzajemnie, mobilizowały się do pracy.