Dnia 16.11.2017r., dzieci z grupy V zamieniły się w projektantów. Zadaniem dzieci było zaprojektowanie najpiękniejszych przyborów do mycia zębów. Dzieci wykonywały pracę plastyczno-techniczną wg podanej instrukcji- wycinały przybory i przyklejały je na kartkę w odpowiednim miejscu. Następnie każde dziecko ozdabiało swoje przybory wg własnego pomysłu. Dzieci miały do dyspozycji bardzo dużo materiałów z których mogły korzystać bez ograniczeń. Dzieci były bardzo zaangażowane w wykonanie prac, a każda praca była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna. Po zakończeniu pracy wszystkie dzieci ochoczo zabrały się do porządkowania Sali po bardzo efektywnej pracy. Nasze prace można podziwiać w szatni przedszkola na wystawie ,,Nasze Prace”.