Dnia 12 grudnia w grupie Krasnoludków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć była choinka. Przedszkolaki przywitały się z rodzicami świąteczną rymowanką. Następnie dekorowały sylwetę choinki, spośród obrazków przedstawiające różne przedmioty wybierały tylko te ilustracje, które przedstawiają ozdoby na choinkę. Krasnoludki doskonale poradziły sobie z tym zadaniem. Dzieci zaprezentowały również rodzicom piosenkę oraz wierszyk o tematyce zimowej. Układały bombki wg określonego rytmu. Na koniec wspólnie z rodzicami wykonały pracę plastyczną pt. „Choinka”. Z trzech zielonych trójkątów układały choinkę, następnie przyklejały na kartkę, a z przygotowanych ozdób t. j. brokat, kryształki, wzorki z błyszczącego papieru dekorowały swoją choinkę. Wszystkie pracę były błyszczące i kolorowe.

Bardzo dziękujemy rodzicom za poświęcony czas.