Po krótkiej przerwie wracamy do zajęć z ekspertem. Tym razem w role eksperta wcieliła się Laura, a z pomocą jej przyszła również jej mama. Laura bardzo profesjonalnie przygotowała się do prowadzenia zajęć- przygotowała scenariusz według którego prowadziła zajęcia. Ekspertki przygotowały bardzo dużo niesamowitych ciekawostek, którymi wszyscy byliśmy bardzo zaskoczenie, przygotowały również dla dzieci krzyżówkę, zabawy ruchowe, zagadki oraz coś co zaskoczyło wszystkich w naszym przedszkolu, a mianowicie sztuczny śnieg zrobiony z tajemniczego proszku, który znajduje się w pampersach dla dzieci. Laura po skończonym zajęciu wręczyła wszystkim dzieciom zimowe medale, kolorowanki oraz pieczątki za wspaniały udział w zajęciach. Gratulujemy Laurze i jej mamie wspaniałego przygotowania i zachęcamy innych do przygotowania zajęć dla innych dzieci.