24.06.2015 grupa Krokodylków uroczyście zakończyła edukację przedszkolną. Pożegnanie rozpoczęło się polonezem, który dzieci pięknie zatańczyły. Były wiersze, piosenki, które mówiły o tym, jak trudno rozstać się z przedszkolem, z zabawkami, wspominały miłe chwile w nim spędzone, pierwsze przyjaźnie, które być może przetrwają przez następne lata, a także w wierszach mówiły o swoich obawach przed czekającymi je nowymi obowiązkami. Naszych absolwentów pożegnały również dzieci młodsze z grupy Kangurków i wręczyły im drobne upominki.

Po zakończeniu części artystycznej Pani Dyrektor, złożyła dzieciom serdeczne gratulacje i wręczyła każdemu pamiątkowy dyplom. Dzieci otrzymały również książkę-słownik języka angielskiego Podziękowała rodzicom za współpracę i pomoc na rzecz przedszkola. Ponadto wszystkie panie i pan pracujący w grupie otrzymały podziękowania za swoją pracę.

Po zakończonej części artystycznej dzieci wraz z rodzicami udały się do sali, gdzie wjechał wielki tort z napisem,,Żegnamy przedszkole”.

Dziękujemy wszystkim absolwentom za wspólnie spędzony czas i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze edukacji oraz słonecznych wakacji!