W dniu wczorajszym tj.24.06.2014, czternaścioro dzieci z naszej grupy żegnało się z przedszkolem,paniami, kolegami i koleżankami.To były wzruszające chwile.Pożegnanie rozpoczęło się polonezem pięknie zatańczonym przez dzieci, a po powitaniu i części oficjalnej, dzieci deklamowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały tańce.Krótkie pożegnanie i symboliczne prezenty przygotowały dla nas dzieci młodsze z grupy,,Biedronek”. Bardzo dziękujemy, że o nas pamiętały.Przyszli uczniowie z dumą odbierali nagrody:książki i dyplomy, a rodzice -podziękowania za współpracę i wsparcie,jakie dawali nam przez cały czas pobytu dzieci w przedszkolu. Tradycją naszego przedszkola jest to, że dzieci pozostawiają po sobie pamiątkę w postaci drzewka, więc na placu przedszkolnym zostanie posadzony cyprysik groszkowy.

Zwieńczeniem uroczystości był poczęstunek oraz wielki tort, który do sali wwiozła Pani Halinka. Żal było się rozstawać, ale przed nami nowe wyzwania, którym postaramy się sprostać.