W środę, 11 maja, dzieci z grupy IV wraz z wychowawcą wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 8 w Kołobrzegu. Przedszkolaki uczestniczyły w lekcji pokazowej przygotowanej przez uczniów oraz ich wychowawczynię. Uczniowie w pigułce pokazali, czego nauczyli się już w szkole: grali na instrumentach, śpiewali, tańczyli, opowiadali o ciekawych lekcjach przyrody czy matematyki.  Zaprosili również przedszkolaków do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Na pożegnanie dzieci z naszego przedszkola podziękowały za gościnę, zapraszając uczniów do naszego przedszkola. Spotkanie miało na celu ułatwić dzieciom przedszkolnym przekroczenie progu szkolnego i dostarczyć miłych wspomnień z pobytu w szkole.